Něco už máme za sebou

Vyvíjíme se společně s naším systémem

Tretus vznikl, aby „hlídal hlídače, jestli hlídají“ v reálném čase. S přibývajícími požadavky jsme z něj vyvinuli nepřetržitý automatický dispečink strážní služby. Dnes je z něj nástroj, doplněný dalšími službami, který pomáhá digitalizovat facility management. Tretus se neustále vyvíjí, tak jako potřeby našich klientů

Razíme heslo „jedna data, jedna pravda“. Věříme, že transparentní komunikace je klíčem k lepší spolupráci. Ať už napříč týmem, tak směrem k zákazníkům.

Digitalizace, efektivní řízení úkolů a transparentní komunikace Vám pomůžou šetřit prostředky, které můžete využít k Vašemu růstu.

A to díky našim klientům
AtalianCBAPO službyOlmanŠimáček

A kdo za tím stojí?

Malý tým s velkou efektivitou

Michael
Svoboda

Šipka

Telefon +420 724 144 689

Michael měl od mala velmi blízký vztah k počítačům a technologiím. Vystudoval programátorské gymnázium v Brně. Za monitorem ale nikdy neposeděl. Více ho to táhlo mezi lidi. Než se stal součástí Tretus týmu, pracoval jako B2B sales manager.
Dnes má na starosti prodej a rozvoj systému Tretus. Budete-li něco potřebovat je to Váš člověk. Michael Vám bude k ruce od první implementace Tretu ve firmě. Pomůže Vám s jeho nastavením i konzultacemi požadavku nových funkcí.

Michael Svoboda
Daniel Bardyn

Daniel
Bardyn

Šipka

Telefon +420 777 586 339

Pitvání existujících i dosud neznámých řešení a stavění unikátních konstrukcí rozvíjel již při hře se stavebnicemi, ale teprve možnosti počítačů jej pohltily. Když na základní škole vytvořil svůj první zakázkový SW pro podnikatele, bylo rozhodnuto.
Po studiu informačních technologii na Masarykově univerzitě pracoval pro Siemens, kde se podílel na vývoji jádra telekomunikační sítě nové generace. Z testera a vývojáře se postupně posunul k analýzám zákaznických požadavků, návrhům architektury sítě a vedení výzkumného projektu.
Tuto úžasnou praxi nyní zúročuje při tvorbě Tretu.

Daniel Bardyn

Máte dotaz k našim službám?
Ozvěte se nám.

Zpět na hlavní stranu